Altın Ütü

Elegant Güzellik Merkezleri
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp
Kredi Kartına ve Elden Ödemede Taksit Fırsatlı Kampanya

 

Acısız, ağrısız, iğnesiz ve amegenç görünmenin yolu artık yüzünü ütülemekten geçiyor. Yaşınız ilerledikçe ciltte sakmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir. cilt ütüleme yöntemi ile cildinizin 15 yaşş daha genç görünümü mümkün.

Altın Ütü ile uygulama yapılan bölgenin ısısı, protokolde belirtilen seviyeye kadar çıkarılır, böylece cilt altındaki zayıflamış, boyları uzamış ve incelmiş kolajenlerin yapısı sıcaklıkla değiştirilir ve uzun çizgilerin bağı çözülerek kısalması, dolayısıyla kırışıklıkların giderilmesi sağlanır. Büzüşme yanında ısıyı algılayan fibroblast isimli deri altı dokuların üretimini yapan hücreler uyarılır ve zamanla yeni bir kolajen doku oluşur. Bu sayede deri daha gergin, kırışıksız ve genç bir görünüm alır. Cildin orta tabakasını yavaş ısıtma, yeni kolajen üretimini uyarır ve kırışıklıkları yumuşatır. Hemen görünür sonuçlar elde edilir.

Pelleve Altın Ütü sistemi, göz çevresindeki kaz ayaklarını, gözaltı kırışıklıklarını ve gözaltı torbalarını azaltır ya da yok eder. Yanaktaki cilt yapısı değişir, ağız çevresindeki, özellikle dudak üstündeki çizgiler azalır.

ALTIN ÜTÜ

KAMPANYA FİYATLARI

UYGULAMA

FİYAT

TEK SEANS

250-TL

4 SEANS PAKET

850-TL