En Etkili Epilasyon

Elegant Güzellik Salonları
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp
Elden Ödemede Taksit Fırsatlı Kampanya

 

En Etkili Epilasyon Nedir ?

Tüylerinizden kurtulmak için, ağda, tıraş, sarartma veya tüy dökücü kremler gibi geçici çözümler sunan geleneksel yöntemler kullanıyorsanız, özellikle sizin tüy sorununuzu kökünden çözecek bir uygulamadır En etkili Lazer Epilasyon. Biliyorsunuz, geleneksel yöntemler sonsuza dek uygulama gerektirir. Oysa En etkili ile sadece birkaç seans yeterli olur. Çoğu hasta, hemen birkaç seans sonrasında tüylerinde önemli ölçüde azalma olduğunu görür ve çok zaman geçmeden tüysüz, pürüzsüz bir cilde kavuşur.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Şampiyonu !

Bütün kadınlar gibi siz de hep pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olmak istiyorsunuz değil mi? Yeni lazer epilasyon şampiyonu En etkili bunun için geliştirildi. “Yetişkin olma çağımda, vücudum çok tüylüydü ve tüm zamanımı ağda ya da tıraşla geçirdim. En etkili tam bana uygundu. Sonuçlarına bayıldım!” Sophie, En etkili kullanıcısı

En etkili Nedir ?

En etkili, istenmeyen tüyleri güvenli ve hassas şekilde yok eden gelişmiş bir lazer epilasyon prosedürüdür. En etkili, en büyük uygulama alanı boyutuna sahiptir. Bu yüzden uygulamaniz hızlı ve rahat biter. Etkinlik, hasta rahatı ve hız kombinasyonu sayesinde En etkili epilasyonda liderdir.

Diode Tarama Safir

8 mm x 50 mm (Gerçek boy)

En Yüksek Hasta Rahatı için 3S ;

Uygulama Öncesi Soğutma
Uygulama Paraleli Soğutma
Uygulama Sonrası Soğutma

Nasıl Çalışır ?

En etkili epilasyon sırasında ışınlar, ciltten kıl köklerine geçerler. Bu geçen enerji, kıl köklerini ısıtarak, tüylerin gelecekte uzamalarını önler.

Can Acıtır Mı ?

Sisteminde bulunan cilt soğutma yüzeyi, bütün epilasyon sistemleri arasında en büyük soğutma yüzeyine sahiptir. Uygulamanin diğer sistemlere oranla daha rahat olmasının sebeplerinden biri, belki de en önemlisi budur. Çoğu hasta, En etkili Uygulamasinin neredeyse acısız olduğunu söyler.

Neden Birden fazla Seansa İhtiyacım Var ?

Bütün epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi En etkili de bir seri Uygulama gerektirir. En etkili epilasyon en iyi etkiyi, kıl kökleri olgun bir aşamadayken gösterir, ancak tüyleriniz farklı büyüme aşamalarına sahipken de etkilidir.

Kaç Seans Gerekir ?

Her Uygulamada tüyler gözle görünür biçimde azalır. En iyi sonuç, 8 ila 10 seansın sonunda alınır. Seansların sayısı tüy renginize, tüy tipinize, vücut bölgesine ve cilt tonunuza göre değişir.

Hangi Bölgelerde Etkilidir ?

Vücudun istenmeyen tüylere sahip pek çok yerinde En etkili güvenli bir şekilde kullanılabilir. Genelde uygulanan bölgeler: bikini, bacaklar, kollar, göğüs, sırt, omuzlar, karın, boyun, yanak ve favorilerdir.

EN ETKİLİ EPİLASYON

 KREDİ KARTINA YADA ELDEN TAKSİT İMKANI

EN ETKİLİ EPİLASYON ERKEK EN ETKİLİ EPİLASYON BAYAN
UYGULAMA 8 SEANS PAKET FİYATI UYGULAMA 8 SEANS PAKET FİYATI

TÜM GÖGÜS   ENSE-BOYUN
OMUZ   ÜST KOL (8 Seans)

1500 TL

GENİTAL KOL ALTI

550 TL

TÜM SIRT  GÖGÜS   ENSE   BOYUN
OMUZ YANAK

2000 TL

YARIM BACAK GENİTAL KOL ALTI

700 TL

TEK SIRT VEYA GÖGÜS

750 TL

TÜM BACAK GENİTAL KOL ALTI

850 TL

BOYUN ENSE YANAK

600 TL

SADECE YANAK

300 TL