En Etkili Epilasyon

Elegant Güzellik Salonları
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp
Elden Ödemede Taksit Fırsatlı Kampanya

 

En Etkili Epilasyon Nedir ?

Tüylerinizden kurtulmak için, ağda, tıraş, sarartma veya tüy dökücü kremler gibi geçici çözümler sunan geleneksel yöntemler kullanıyorsanız, özellikle sizin tüy sorununuzu kökünden çözecek bir uygulamadır Epilasyon. Biliyorsunuz, geleneksel yöntemler sonsuza dek uygulama gerektirir. Oysa En etkili ile sadece birkaç seans yeterli olur. Çoğu danışanımız, hemen birkaç seans sonrasında tüylerinde önemli ölçüde azalma olduğunu görür ve çok zaman geçmeden tüysüz, pürüzsüz bir cilde kavuşur.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Şampiyonu ELEGANS GÜZELLİK SALONLARI !

Bütün kadınlar gibi siz de hep pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olmak istiyorsunuz değil mi? Yeni etkili epilasyon şampiyonu En etkili bunun için geliştirildi. “Yetişkin olma çağımda, vücudum çok tüylüydü ve tüm zamanımı ağda ya da tıraşla geçirdim. En etkili tam bana uygundu. Sonuçlarına bayıldım!”

En Etkili Epilasyon Nedir ?

En etkili, istenmeyen tüyleri güvenli ve hassas şekilde yok eden gelişmiş bir etkili epilasyon prosedürüdür. En etkili, en büyük uygulama alanı boyutuna sahiptir. Bu yüzden uygulamaniz hızlı ve rahat biter. Etkinlik, müşteri rahatı ve hız kombinasyonu sayesinde En etkili epilasyonda liderdir.

Uygulama Öncesi Soğutma
Uygulama Paraleli Soğutma
Uygulama Sonrası Soğutma

Nasıl Çalışır ?

En etkili epilasyon ciltten kıl köklerine geçerler. Bu geçen enerji, kıl köklerini ısıtarak, tüylerin gelecekte uzamalarını önler.

Epilasyon Can Acıtır Mı ?

Sisteminde bulunan cilt soğutma yüzeyi, bütün epilasyon sistemleri arasında en büyük soğutma yüzeyine sahiptir. Uygulamanin diğer sistemlere oranla daha rahat olmasının sebeplerinden biri, belki de en önemlisi budur. Çoğu danışan, En etkili Uygulamasinin neredeyse acısız olduğunu söyler.

Neden Birden fazla Seansa İhtiyacım Var ?

Bütün epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi En etkili de bir seri Uygulama gerektirir. En etkili epilasyon en iyi etkiyi, kıl kökleri olgun bir aşamadayken gösterir, ancak tüyleriniz farklı büyüme aşamalarına sahipken de etkilidir.

Kaç Seans Gerekir ?

Her Uygulamada tüyler gözle görünür biçimde azalır. Seansların sayısı tüy renginize, tüy tipinize, vücut bölgesine ve cilt tonunuza göre değişir.

Hangi Bölgelerde Etkilidir ?

Vücudun istenmeyen tüylere sahip pek çok yerinde En etkili güvenli bir şekilde kullanılabilir. Genelde uygulanan bölgeler: bikini, bacaklar, kollar, göğüs, sırt, omuzlar, karın, boyun, yanak ve favorilerdir.

EN ETKİLİ EPİLASYON

 KREDİ KARTI YA DA ELDEN TAKSİT İMKANI

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Maddeleri gereğince
internet sitemizde fiyat bilgisi yer alamaktadır.

Güzelliğiniz için Süper İndirimli ve
Kampanyalı Fiyatlarımız devam ediyor.
Detaylı bilgi almak için Lütfen bizi arayınız.

Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp