Etkili Epilasyon (Bay – Bayan)

Elegant Güzellik Salonları
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp
Kredi Kartına ve Elden Ödemede Taksit Fırsatlı Kampanya

 

Son derece etkili epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyundaki son teknoloji lle çalışır. Etkili epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Son teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

Şimdi 2014 yılının sonunda yine son teknolojisiyle epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Diyot, işte Diyot Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, çok daha hızlıdır. Teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Cihazının markası, ‘dır.

Epilasyon ve 35 dakikada komple vücut

Son teknolojisinin avantajlarından biri de büyük spot size a sahip başlığı, 2x1cm, her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu DiyotLazer (Soprano Ice) ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü! Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı altı seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

Etkili epilasyon başlığı

Adından da anlaşılacağı üzere demek acı ağrı olmayan konforlu lazer epilasyon demek, istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen başlığının uygulama anında Diyot tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiçbirşey kaybetmemesi. İşte teknoloji ve işte Diyot Lazer™ yani, Soprano ICE.

ETKİLİ EPİLASYON

 KREDİ KARTINA YADA ELDEN TAKSİT İMKANI

ETKİLİ EPİLASYON ERKEK ETKİLİ EPİLASYON BAYAN
UYGULAMA 8 SEANS PAKET FİYATI UYGULAMA 8 SEANS PAKET FİYATI

TÜM GÖGÜS   ENSE-BOYUN
OMUZ   ÜST KOL (8 Seans)

1500 TL

GENİTAL KOL ALTI

600 TL

TÜM SIRT  GÖGÜS   ENSE   BOYUN
OMUZ YANAK

2000 TL

YARIM BACAK GENİTAL KOL ALTI

700 TL

TEK SIRT VEYA GÖGÜS

850 TL

TÜM BACAK GENİTAL KOL ALTI

850 TL

BOYUN ENSE YANAK

600 TL

SADECE YANAK

300 TL