Kalıcı Kaş Kontür

Elegant Güzellik Merkezleri
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp
Kredi Kartına ve Elden Ödemede Taksit Fırsatlı Kampanya

 

Kalıcı kaş Kontür uygulaması, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesidir. Kalıcı makyaj gibi Dövme Tarzı parlama, akma ve renk Değiştirme olmadan tamamen kıl görünümü verilir.

Kaş yapısını bozmadan, seyrelmiş, küsmüş, hastalık sebebi ile dökülmüş kaşlara uygulanır. İlerleyen yaşlarda kaş yapısı aşağı doğru bir düşme varsa bundan kaş kontürü işlemi ile kurtulabilirsiniz. Kaş kontürü tamamen hijyenik şartlarda yapılan yüzde 100 bitkisel olan ve 3 yıl gibi uzun bir süre kullanılabilen bir işlemdir. Ten renginize, yüz anatominize, sosyal konumunuza ve sizin isteklerinize uygun olarak planlanacak ve başarılı bir şekilde uygulanacak doğal kaş kontürü sonrasında, günün her saatinde kendinizi daha güzel ve bakımlı hissedersiniz.

Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nasıl Yapılır?
Kıl tekniğiyle kaş yapılacak bölge temizlenir ve dezenfekte edilir. Ardından kişinin isteği ve uzman öngörüsüyle birlikte ön çizim yapılmalıdır. Yapılan ön çizimi kişi beğendiği takdirde cihazla uygulamaya geçilir. Acısız bir işlem olmakla birlikte uygulama esnasında lokal anestezi ürünleri kullanılmaktadır. Ön çizim yapıldığı için sonuç sürpriz olmaz.

KALICI KAŞ KONTÜR

 

KAMPANYA FİYATI

 

 

KAŞ KIL TEKNİĞİ 400-TL