Oxygeneo Leke Bakımı

Elegans Güzellik Salonları
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp 

Oxygeneo Leke Bakımı

Yoğun derecede güneş ışınlarına maruz kalma, yanlış krem kullanımı ya da sistematik hastalıklar gibi birçok nedene bağlı olan cilt lekeleri çoğu kişinin memnun olmadığı bir durumdur. Oxygeneo leke bakımı ile ciltteki lekelerden kurtulmak mümkündür. Yeni nesil tedavi yöntemi olarak bilinir. Cilde uygulanan oksijen yöntemi ile cildin yüzeyindeki güneş lekelerinin açılması sağlanır. Aynı zamanda da ince kırışıklıklarda açılır. Cilt bakımında bilinen en iyi yöntemlerden bir tanesidir. Birçok yöntemin aksine firmamız her cilt tipine uygun ayrı kremler kullanarak kalitesini ortaya koymuştur. Yapılan işlemler ile yaşlanmanın önüne geçilerek kullanılan kremlerin de cildi beslemesi sağlanır.

Oxygeneo Cilde Nasıl Uygulanır?

Öncelikle yapılan işlemle cilt ölü hücrelerden arındırılır. Daha sonra besleme ve oksijen yöntemi ile Oxygeneo leke bakımı uygulanır. Cilde sürülen özel kremlerin cilt altına geçmesi sağlanır. Bu sayede cilt daha parlak ve eskisine göre daha canlı gözükecektir. Bu leke bakımı işlemi ciltteki leke yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Firmamız tarafından kullanılan ürünler son teknolojiye uygundur. Kişinin cildine hiç bir zararı yoktur.

Oxygeneo Cilde Etkileri Nelerdir?

İstanbul ELEGANS GÜZELLİK SALONLARI’nda Oxygeneo içeriği bakımından zengin moleküllerin cilt tarafından emilerek cilt de gözle görülür sonuçlar elde edilir. Firmamız tarafından kullanılan tüm ürünlerin kontrolleri yapılarak kişilere uygulanır. Leke bakımı uygulanan ciltteki lekelerin açıldığı görülür. Cilt eskisine göre daha parlak ve canlıdır. Aynı zamanda cilt daha pürüzsüzdür.

Oxygeneo Leke Bakımı Ücretleri

Kişinin cilt tipine göre belirlenen işlemin kaç seansta biteceğini yine kişinin cildi karar verir. Kişi bize geldiği zaman öncelikle cilt analizi yapılarak uygulanacak işlemler hakkında bilgi verilir. Leke bakımı cildin bir bölümüne de yapılırken kişinin komple yüzüne de uygulanabilir. Güvenilir ellerde leke bakımı yaptırmak isteyenleri firmamıza bekleriz. Yapılan işlemleri izlemek isteyenler internet sitemizi ziyaret edebilirler.

 

Oxygeneo Leke Bakımı

ŞOK KAMPANYA

 

KREDİ KARTI YA DA ELDEN TAKSİT İMKANI

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Maddeleri gereğince
internet sitemizde fiyat bilgisi yer alamaktadır.

Güzelliğiniz için Süper İndirimli ve
Kampanyalı Fiyatlarımız devam ediyor.
Detaylı bilgi almak için Lütfen bizi arayınız.

Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp