Vücut Çatlak Bakımı

Elegans Güzellik Salonları
Whatsapp Hattı
Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp 

İstanbul’da bulunan ELEGANS Güzellik Salonlarında uygulamasını yaptırabileceğiniz Nesrin Güngen PATENTLİ  ÇATLAK BAKIMI ve ONARIMI ile kadınlarda yaygın olarak görülen çatlak sorunu konusunda çözüme kavuşabilirsiniz. Özellikle belirli dönemlerde (hamilelik) görülmesi muhtemel bir sorundu. Mesela bacak, kol, karın, göğüs gibi bölümlerde sıkça çatlak oluşmaktadır. Çatlak sorunu sadece kadınlar da görülen bir sorun olmaktan çıkmış erkeklerde de görülmeye başlanmış. Mesela gelişim çağında veya çok ağır kaldırmaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Çatlak, vücudun çeşitli bölümlerinde oluşarak hem estetik görünüşe hem de sağlık konusunda olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Çatlağın oluşumu deri yüzeyinin altında yer alan liflerin yıpranmasıdır ve yıpranan lifler vücut tarafından tekrar onarılamaz yani yıpranma kalıcıdır. Yeni yöntemler, yeni metotların geliştirilmesi ile çatlak sorunu ortadan tamamen kaldırılmıştır. Çatlak bakımı ve onarımı, çatlağın oluştuğu yüzeylere en etkili yöntemdir.

İstanbul ve çevresinde kadınlar hem ev işlerinde hem de iş hayatında aktif rol almaktadır. Kadınların böylesine yorucu ve yıpratıcı etkilere maruz kalması ciltlerinin çeşitli sebepler ile beraber yıpranmasına neden olmaktadır. Özellikle de çatlakların oluşumu estetik görüntünün bozulmasına neden olması çoğu kadının büyük sorunu olmuştur. Çeşitli kremler, makyaj hileleri ile yok edilmeye çalışılsa da kalıcı çözüm olmamıştır. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz şu günlerde çatlak gibi cilt sorunu içinde tıbben ilerlemede yardımcı olmuştur. Teknolojik yenilikler, cihazlar, yöntemler güzellik sektörünü de etkisi altına almıştır. Ülkemizin sadece büyük şehirlerinde gelişmeye başlayan Çatlak bakımı ve onarımı pek çok kişiye umut olmaktadır. Yenilikler bölge olarak Beylikdüzü listenin üst sırasında yer almaktadır.

Geçmişten günümüze kadar çatlağın bakımı ve onarımı için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır. Ne yazık ki hiçbir yöntem kesin çözüm olmamıştır. Genellikle deri yüzeyine basit işlemler uygulanmış, kısa bir süre etkili olduktan sonra etkisini yitirmiştir. Çatlak bakımı ve onarımı yani son teknolojik yöntem artık Beylikdüzü Oya Sayın ELEGANS güzellik salonlarında.

Çatlak bakımı ve onarımı, diğer yöntemlerin aksine kısa sürede iyileşme sağlanarak günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Yapılan bilimsel araştırmalar iyileşme süresini 3 ile 6 gün gibi sürelerde değiştiği belirlenmiştir. Bu süreçte, çatlağın oluşum sebebi veya cilt yapısı gibi faktörler etkili olmaktadır.

Çatlak bakımı ve onarımı için hastane kalitesinde çok hijyenik, tam teçhizatlı, bilgili ve yetenekli ekibe sahip güzellik salonları hizmet sunmaya başlamıştır. Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarında yaptıracağınız son teknolojik yöntem olan Nesrin Güngen PATENTLİ  Çatlak bakımı ve onarımı ile işlem esnasında herhangi bir ağrı veya yan etki hissedilmemektedir. Deri yüzeyinde kanama, iz, vb. gibi şeyler. Çatlak bakımı ve onarımı için bir seans için genellikle yeterli olmaktadır. Ayrıca iki seans aralığı 3 hafta olabilir (tüm yapılan işlemlerde olduğu gibi Çatlak bakımı ve onarımı işleminde de yapılan işlem özellikleri ve sonuçları kişiden kişiye değişebilir).

Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarında yapılan Nesrin Güngen PATENTLİ  ÇATLAK BAKIMI ve ONARIMI işlemi profesyonel ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Çatlak bakımı ve onarımı için uzman estetisyen ve güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bu işlemi bir cerrahi müdahale değildir. Herhangi bir neşter vb. kesici alet olmadan gerçekleştirilmektedir. Kısacası gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarına gelerek bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

 

Çatlak Bakımı ve Onarımı

ŞOK KAMPANYA

 

KREDİ KARTI YA DA ELDEN TAKSİT İMKANI

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Maddeleri gereğince
internet sitemizde fiyat bilgisi yer alamaktadır.

Güzelliğiniz için Süper İndirimli ve
Kampanyalı Fiyatlarımız devam ediyor.
Detaylı bilgi almak için Lütfen bizi arayınız.

Elegant Güzellik Merkezleri WhatsApp